РЕЄСТРАЦІЙНИЙ НОМЕР: 3

Про документальне оформлення права використання територій міста Бердянська, які використовуються кафе по вул. Горького і пр-ту Азовському у якості літніх майданчиків, а також права на цілорічне розміщення на цих територіях металоконструкцій тентової даху.


АВТОР: Хрунова Марина Георгіївна

СТАТУС: з відповіддю

ДАТА ПОЧАТКУ ЗБОРУ ПІДПИСІВ: 2018-01-18 11:26:27


По проспекту Азовському  і вулиці Горького в Бердянську знаходяться кілька кафе і ресторанів ( «PichPit», «Арка», «The House», «Green Town», «Faina Ukraina», «Корсар», «Фрегат», «Берлін», « КАЧЕЛИ», «Біфштекс »і ін.) власники яких готові укласти договори оренди землі, яку вони використовують в якості літніх майданчиків з травня по жовтень. Але останні 2 роки договору оренди землі не укладаються в зв'язку з тим, що не затверджена берегова лінія.

Під час дії літніх ярмарків 2016 і 2017рр.  власники кафе по пр-ту Азовському і вул. Горького укладали з КП БМР «Бердянський центральний ринок» договори на участь в ярмарку, і на їх підставі розміщували літні майданчики. Кожне кафе для захисту гостей від сонця і опадів накриває територію літнього майданчика тентової дахом. Тент зазвичай кріпиться на стаціонарній металевій або дерев'яній конструкції. Монтаж і демонтаж такої конструкції - дуже дорогий і трудомісткий процес, крім того, його можна виробляти багаторазово - дороге металевий виріб приходить в непридатність.Металеві конструкції опори тенту не займають багато місця - одна опора за площею займає до 10 кв.см., і не заважають пересуванню пішоходів і спецтранспорту. Тому всі перераховані заклади залишають металоконструкції тентового даху літніх майданчиків на осінньо-зимовий період. Дозвільні документи на розміщення зазначених конструкцій в період з жовтня по травень відсутні і не видаються. Відсутність документального оформлення може привести до конфліктних ситуацій як з жителями міста, так і з контролюючими органами, які можуть проявляти упереджене ставлення до окремих кафе. Це питання має бути врегульоване нормативно для рівного стану всіх суб'єктів господарювання.Просимо надати власникам кафе по вул. Горького і пр-ту Азовському ( «PichPit», «Арка», «The House», «Green Town», «Faina Ukraina», «Корсар», «Фрегат», «Берлін», «КАЧЕЛИ», «Біфштекс» і ін.) можливість документального оформлення довгострокового користування прилеглих до їх закладів територій міста в якості літніх майданчиків з травня по жовтень і розміщення на них металоконструкцій тентового даху цілий рік.

 


12.02.2018

276/01-Ко-289

Хрунова М.Г.

 

 

Про розгляд електронної петиції № 3

від 06.02.2018 № Ко-289

 

Виконавчий комітет Бердянської міської ради уважно розглянув Вашу електронну петицію та повідомляє наступне.

Згідно ч.2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ст. 116 Земельного кодексу України (далі за текстом ЗК України) громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом або за результатами аукціону.

Відповідно до ч. 2 ст. 116 ЗК України набуття права на землю громадянами та юридичними особами здійснюється шляхом передачі земельних ділянок у власність або надання їх у користування.

Статтею 79 Земельного кодексу України визначено поняття земельної ділянки, а саме: земельна ділянка – це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.

Відповідно до статті 79-1 Земельного кодексу України земельна ділянка може бути об’єктом цивільних прав виключно з моменту її формування (крім випадків суборенди, сервітуту щодо частин земельних ділянок) та державної реєстрації права власності на неї. Формування земельної ділянки полягає у визначенні земельної ділянки як об’єкта цивільних прав. Формування земельної ділянки передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру. Сформовані земельні ділянки підлягають державній реєстрації у Державному земельному кадастрі. Формування земельних ділянок здійснюється у порядку відведення земельних ділянок із земель державної та комунальної власності. Земельна ділянка вважається сформованою з моменту присвоєння їй кадастрового номера. Державна реєстрація речових прав на земельні ділянки здійснюється після державної реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі.

Згідно з ч.1 та ч.2 ст. 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування згідно з їх повноваженнями, визначеними статтею 122 цього Кодексу, чи договору купівлі-продажу права оренди земельної ділянки (у разі продажу права оренди) шляхом укладення договору оренди земельної ділянки чи договору купівлі-продажу права оренди земельної ділянки.

Передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 цього Кодексу.

Передача в оренду земельної ділянки для розміщення літніх майданчиків до цих випадків не входить, тому може здійснюватись лише за результатами проведення земельних торгів.

Відповідно до ст. 6 Закону України “Про оренду землі” орендарі набувають права оренди земельної ділянки на підставах і в порядку, передбачених Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, цим та іншими законами України і договором оренди землі. У разі набуття права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах підставою для укладення договору оренди є результати аукціону.

Відповідно до абзацу другого статті 16 Закону України “Про оренду землі” укладення договору оренди земельної ділянки із земель державної або комунальної власності здійснюється на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування - орендодавця, прийнятого у порядку, передбаченому Земельним кодексом України, або за результатами аукціону.

Здійснення плати за орендовані земельні ділянки регулюється Податковим кодексом України та Законом України “Про оренду землі”. Згідно ст. 288 Податкового кодексу України підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки оформлений та зареєстрований відповідно до законодавства. Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду. Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем.

Статтею 287 Податкового кодексу України встановлені строки плати за землю. Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

Чинним законодавством України сезонне використання земельної ділянки не передбачене.

Також, у місті Бердянськ не встановлена прибережна захисна смуга від урізу Азовського моря. Статтями 88, 90 Водного Кодексу України визначено: «з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших водойм в межах водоохоронних зон виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги. Прибережні захисні смуги встановлюються на земельних ділянках всіх категорій земель, крім земель морського транспорту. У межах існуючих населених пунктів прибережна захисна смуга встановлюється з урахуванням містобудівної документації». Уздовж морів та навколо морських заток і лиманів встановлюється прибережна захисна смуга шириною не менше двох кілометрів від урізу води. Прибережна захисна смуга уздовж морів, морських заток і лиманів входить у зону санітарної охорони моря і може використовуватися лише для будівництва військових та інших оборонних об'єктів, об'єктів, що виробляють енергію за рахунок використання енергії вітру, сонця і хвиль, об'єктів постачання, розподілу, передачі (транспортування) енергії, а також санаторіїв, дитячих оздоровчих таборів та інших лікувально-оздоровчих закладів з обов'язковим централізованим водопостачанням і каналізацією, гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд.

Враховуючи вищевикладене, питання набуття права користування земельними ділянками комунальної власності, що на сьогодення орієнтовно розташовані у двох кілометровій відстані від урізу води, буде вирішено після затвердження документації із землеустрою щодо встановлення прибережної захисної смуги в межах міста Бердянськ Запорізької області, та в порядку, визначеному Земельним кодексом України та Законом України “Про оренду землі”.

У разі незгоди з наданою відповіддю Ви маєте право оскаржити її в порядку, встановленому чинним законодавством.

 

 

 

З повагою,

Міський голова В.П. Чепурний

 

 

 


 • Хрунова Марина Георгіївна (дата підпису: 2018-01-18 11:28:50)
 • Манько Євгенія Валеріївна (дата підпису: 2018-01-18 11:44:38)
 • Хавалиц Сергей Михайлович (дата підпису: 2018-01-18 11:55:36)
 • Сергейчук Артем Владиславович (дата підпису: 2018-01-18 11:58:39)
 • Ходачок Вікторія Геннадіївна (дата підпису: 2018-01-18 11:58:44)
 • Дядик Катерина Сергїівна (дата підпису: 2018-01-18 12:03:38)
 • Васечко Светлана Анатольевна (дата підпису: 2018-01-18 18:40:05)
 • Гладкий Иван Владимирович (дата підпису: 2018-01-18 19:36:53)
 • Ляшенко Анастасия Викторивна (дата підпису: 2018-01-19 07:03:53)
 • Годієнко Олена Юріївна (дата підпису: 2018-01-19 15:25:55)
 • Паденко Евгения Александровна (дата підпису: 2018-01-19 15:32:13)
 • Липчанский Сергей Николаевич (дата підпису: 2018-01-19 15:47:49)
 • Ліпчанська Юлія Яківна (дата підпису: 2018-01-19 15:50:16)
 • Бредихина Татьяна Леонидовна (дата підпису: 2018-01-19 16:53:06)
 • Бережний Андрій Георгійович (дата підпису: 2018-01-20 15:25:30)
 • Доля Михаил Алексеевич (дата підпису: 2018-01-20 16:02:51)
 • Гордиенко Максим Валериевич (дата підпису: 2018-01-20 18:59:13)
 • Дедова Светлана Николаевна (дата підпису: 2018-01-20 19:09:15)
 • Сорокіна Наталія Валеріїївна (дата підпису: 2018-01-21 08:34:24)
 • Гофен Маргарита Олексіївна (дата підпису: 2018-01-21 14:59:03)
 • Сорокин Максим Вячеславович (дата підпису: 2018-01-21 17:06:08)
 • Асєєва Ольга Андріївна (дата підпису: 2018-01-21 18:42:10)
 • Ангелов Євген Петрович (дата підпису: 2018-01-21 19:10:13)
 • Гуляєва Ганна Сергіївна (дата підпису: 2018-01-21 20:01:45)
 • Трясцев Олександр Станіславович (дата підпису: 2018-01-22 02:19:37)
 • Щербаченко Наталья Викторовна (дата підпису: 2018-01-22 05:42:29)
 • Кориненко Анна Владимировна (дата підпису: 2018-01-22 05:42:35)
 • Кориненко Валерий Сергеевич (дата підпису: 2018-01-22 05:47:13)
 • дудка владимир николаевич (дата підпису: 2018-01-22 06:57:12)
 • дудка юлия николаевна (дата підпису: 2018-01-22 07:00:44)
 • Емельянова Валентина Васильевна (дата підпису: 2018-01-22 08:46:32)
 • Ніколайченко Валерій Русланович (дата підпису: 2018-01-22 09:03:25)
 • Канна Любов Володимирiвна (дата підпису: 2018-01-22 09:10:26)
 • Мосін Максим Вікторович (дата підпису: 2018-01-22 11:18:30)
 • Мосін Іван Максимович (дата підпису: 2018-01-22 11:35:13)
 • Вербицька Олена Борисівна (дата підпису: 2018-01-22 12:54:11)
 • Циганок Дмитро Вікторович (дата підпису: 2018-01-22 13:28:06)
 • Атаманов Эдуард Каняфиевич (дата підпису: 2018-01-22 15:07:04)
 • Подорожко Андрій Анатолійович (дата підпису: 2018-01-22 17:47:45)
 • Ларьошина Ірина Артурівна (дата підпису: 2018-01-22 17:54:50)
 • Шулябкин Евгений Михайлович (дата підпису: 2018-01-23 08:38:53)
 • Осіпов Олексій Валерійович (дата підпису: 2018-01-23 16:00:02)
 • Кліменко Марія Сергіївна (дата підпису: 2018-01-23 18:17:42)
 • Клiменко Олена Павлiвна (дата підпису: 2018-01-23 18:22:29)
 • Смирнов Дмитрий Александрович (дата підпису: 2018-01-24 14:47:13)
 • Смирнов Максим Юрьевич (дата підпису: 2018-01-24 14:50:26)
 • Таран владимир Николаевич (дата підпису: 2018-01-24 14:55:19)
 • Мальцева Анна Романовна (дата підпису: 2018-01-24 15:01:32)
 • зайцев иван сергеевич (дата підпису: 2018-01-24 15:20:45)
 • kuzmenko nikolai vladimirovich (дата підпису: 2018-01-24 15:25:00)
 • Ставенко Анна Олеговна (дата підпису: 2018-01-24 15:48:02)
 • Белова Татьяна Олеговна (дата підпису: 2018-01-24 16:23:58)
 • Николайченко Валерий Русланович (дата підпису: 2018-01-24 17:33:04)
 • колесник Алексей Леонидович (дата підпису: 2018-01-24 18:34:03)
 • колесник виктория владимировна (дата підпису: 2018-01-24 18:37:51)
 • котова Валерия Валериевна (дата підпису: 2018-01-24 18:49:06)
 • нор дарья Дмитриевна (дата підпису: 2018-01-24 19:00:35)
 • Черноус Павло Вікторович (дата підпису: 2018-01-24 19:06:43)
 • троян лика юрьевна (дата підпису: 2018-01-24 20:29:30)
 • Мартынова Карина Александровна (дата підпису: 2018-01-24 20:35:10)
 • Ткаченко Мария Олеговна (дата підпису: 2018-01-25 04:43:08)
 • Зубкова Ирина Юрьевна (дата підпису: 2018-01-25 12:28:03)
 • Носков Юрий Юрьевич (дата підпису: 2018-01-25 13:00:24)
 • Волкова Валерия Валериевна (дата підпису: 2018-01-25 13:12:53)
 • Гужманюк Андрей Андреевич (дата підпису: 2018-01-25 13:58:18)
 • Солонська Тетяна Вікторівна (дата підпису: 2018-01-25 14:20:59)
 • Гречка Владимир Викторович (дата підпису: 2018-01-25 15:08:50)
 • Шатух Андрей Анатольевич (дата підпису: 2018-01-25 15:53:14)
 • Kirilash Yuriy Evgenyievish (дата підпису: 2018-01-25 16:20:53)
 • фрост илья валериевич (дата підпису: 2018-01-25 16:44:04)
 • терлецкая инна ивановна (дата підпису: 2018-01-25 17:24:50)
 • sahno oleg olegovich (дата підпису: 2018-01-25 18:22:31)
 • бутев Виталий Сергеевич (дата підпису: 2018-01-25 18:42:21)
 • недоступ Дмитрий иванович (дата підпису: 2018-01-25 19:14:54)
 • Недоступ Константин иванович (дата підпису: 2018-01-25 19:20:34)
 • Гладина Евгения Сергеевна (дата підпису: 2018-01-25 19:41:10)
 • ВАРНАВСКАЯ ЕВГЕНИЯ ОЛЕГОВНА (дата підпису: 2018-01-25 19:57:49)
 • Сирян Татьяна владимировна (дата підпису: 2018-01-25 20:11:47)
 • PODOLYAKA ALEX IBANOVICH (дата підпису: 2018-01-25 20:33:29)
 • Зинченко Владимир Дмитриевич (дата підпису: 2018-01-26 08:16:18)
 • Нехаева Анна николаевна (дата підпису: 2018-01-26 08:35:42)
 • Холобцева Евгения Николаевна (дата підпису: 2018-01-26 08:56:14)
 • Груба Валерия Артуровна (дата підпису: 2018-01-26 09:12:47)
 • Ермилов Игорь Андреевич (дата підпису: 2018-01-26 09:33:10)
 • Ткаченко Дарина Николаевна (дата підпису: 2018-01-26 10:00:48)
 • Вербицкая Елена Борисовна (дата підпису: 2018-01-26 11:14:41)
 • Синельниковская Александра Викторовна (дата підпису: 2018-01-26 12:03:15)
 • ledovskaya Ангелина Виталиевна (дата підпису: 2018-01-26 12:39:19)
 • онуфриенко Альбина ивановна (дата підпису: 2018-01-26 12:57:29)
 • арулін Віктор дмитрович (дата підпису: 2018-01-26 15:11:26)
 • Киселев Артем Викторович (дата підпису: 2018-01-26 15:44:33)
 • Елизарова Мария Борисовна (дата підпису: 2018-01-26 16:18:53)
 • космал віктор романович (дата підпису: 2018-01-26 17:01:55)
 • Уманская Евгения Альбертовна (дата підпису: 2018-01-26 17:39:20)
 • Шинкарук Володимир Михайлович (дата підпису: 2018-01-26 18:21:13)
 • Мельничук Андрей Борисович (дата підпису: 2018-01-26 18:28:29)
 • пухан андрей николаевич (дата підпису: 2018-01-26 20:15:34)
 • Madgaro andrey andreevich (дата підпису: 2018-01-26 20:56:21)
 • Крившич Людмила Вікторівна (дата підпису: 2018-01-27 13:01:31)
 • Капкаева Виктория Андреевна (дата підпису: 2018-01-27 16:50:59)
 • Бончев Андрей Юрьевич (дата підпису: 2018-01-27 17:29:11)
 • Dirchuk Konstantin olegovich (дата підпису: 2018-01-27 17:49:57)
 • Белкин Александр Александрович (дата підпису: 2018-01-27 18:05:34)
 • Джаханьер Али Мамедович (дата підпису: 2018-01-27 20:20:09)
 • Антипов Николай Юрьевич (дата підпису: 2018-01-28 08:21:43)
 • Стояновский Алексей Валерьевич (дата підпису: 2018-01-28 09:09:03)
 • Дуйловская Наталья Юрьевна (дата підпису: 2018-01-28 09:37:58)
 • Сафрошина Дарья Максимовна (дата підпису: 2018-01-28 09:57:57)
 • Duspa Игорь Николаевич (дата підпису: 2018-01-28 11:04:41)
 • Литвиченко Анна Валериевна (дата підпису: 2018-01-28 11:12:32)
 • Маклыга олег Викторович (дата підпису: 2018-01-28 12:42:21)
 • Арширко Наталья Олеговна (дата підпису: 2018-01-28 13:17:25)
 • хонич димтрий Викторович (дата підпису: 2018-01-28 13:23:26)
 • Popova geny yakovlevna (дата підпису: 2018-01-28 14:23:13)
 • чившипий максим Умарович (дата підпису: 2018-01-28 14:50:14)
 • Владина юлия олеговна (дата підпису: 2018-01-28 15:11:32)
 • Залепеева Катерина Алексеевна (дата підпису: 2018-01-28 15:30:27)
 • Лаптейчук Анастасия Викторовна (дата підпису: 2018-01-28 15:49:24)
 • Лисунец Наталья Петровна (дата підпису: 2018-01-28 16:07:26)
 • Зайцева Юлія Миколаївна (дата підпису: 2018-01-28 16:47:33)
 • Кносева Галина Александровна (дата підпису: 2018-01-28 17:03:04)
 • Шальнева Єкатерина Миколаївна (дата підпису: 2018-01-28 17:23:51)
 • Кулемзіна Альона Дмитрівна (дата підпису: 2018-01-28 17:55:58)
 • Ющенко Алексей Владимирович (дата підпису: 2018-01-28 19:13:59)
 • Ющенко Наталія Василівна (дата підпису: 2018-01-28 19:33:37)
 • Березовская Анастасия Игоревна (дата підпису: 2018-01-28 19:52:43)
 • Березовская ольга Игоревна (дата підпису: 2018-01-29 06:54:45)
 • Шумейко Руслана Іванівна (дата підпису: 2018-01-29 21:09:54)
 • Левченко Екатерина Викторовна (дата підпису: 2018-01-29 21:18:08)
 • Головань Юрий Викторович (дата підпису: 2018-01-29 21:18:38)
 • Сластенова Дарья Сергеевна (дата підпису: 2018-01-29 21:35:32)
 • Архипова Анна Олеговна (дата підпису: 2018-01-30 06:10:10)
 • Мельничук Владимир Александрович (дата підпису: 2018-01-30 06:41:35)
 • чернов Никита Александрович (дата підпису: 2018-01-30 07:23:22)
 • Демьяненко татьяна валериевна (дата підпису: 2018-01-30 07:48:20)
 • колоянова Ярослава Володимирівна (дата підпису: 2018-01-30 11:13:44)
 • Грінько Єлізавета Антонівна (дата підпису: 2018-01-30 11:19:50)
 • Момот Владислав Ігорович (дата підпису: 2018-01-30 11:42:08)
 • Попович Василий Васильевич (дата підпису: 2018-01-30 11:50:01)
 • Романченко Виталий Васильевич (дата підпису: 2018-01-30 12:17:57)
 • Староежина Лина Александровна (дата підпису: 2018-01-30 13:16:19)
 • Недельченко Инна Юрьевна (дата підпису: 2018-01-30 14:27:58)
 • маклакова тетяна олександрівна (дата підпису: 2018-01-30 14:32:31)
 • Наговоров Владимир Андреевич (дата підпису: 2018-01-30 14:54:01)
 • Мишин Никита Олегович (дата підпису: 2018-01-30 16:24:19)
 • Єрємєєв Артем Ігорович (дата підпису: 2018-01-30 18:48:22)
 • Романова Тетяна Володимиривна (дата підпису: 2018-01-30 19:42:05)
 • Березовська Інна Петрівна (дата підпису: 2018-01-30 20:30:36)
 • Улезько Павло Володимирович (дата підпису: 2018-01-30 20:44:03)
 • kubasova katerina vladimirovna (дата підпису: 2018-01-30 20:54:13)
 • Рева Константин Викторович (дата підпису: 2018-01-31 06:51:18)
 • Марченко Роман Игоревич (дата підпису: 2018-01-31 06:51:45)
 • Бондарчук Ксения Анатольевна (дата підпису: 2018-01-31 07:11:54)
 • Редькина Ирина Сергеевна (дата підпису: 2018-01-31 08:33:37)
 • Зиборова Катерина Валентиновна (дата підпису: 2018-01-31 08:34:13)
 • Протоцька Катерина Вiкторiвна (дата підпису: 2018-01-31 11:37:27)
 • Лівенко Діана Романівна (дата підпису: 2018-01-31 13:01:52)
 • Морозов Юрій Ігорович (дата підпису: 2018-01-31 13:05:39)
 • Моравский Алексей Николаевич (дата підпису: 2018-01-31 13:09:57)
 • брукова Анжела Вікторівна (дата підпису: 2018-01-31 13:16:35)
 • Нєстєров Євген Павлович (дата підпису: 2018-01-31 13:21:06)
 • Южний Андрій Федорович (дата підпису: 2018-01-31 15:19:30)
 • Хотєєв Іван Федорович (дата підпису: 2018-01-31 15:24:31)
 • Орєшкова Ірина Костянтинівна (дата підпису: 2018-01-31 15:32:23)
 • Богарев Николай Степанович (дата підпису: 2018-01-31 15:40:13)
 • Артемова Лариса Евгеньевна (дата підпису: 2018-01-31 15:49:52)
 • Атаманова Ирина Анатольевна (дата підпису: 2018-01-31 16:19:30)
 • Гойков Владислав Ігорович (дата підпису: 2018-01-31 16:27:33)
 • Басов Иван Викторович (дата підпису: 2018-01-31 16:31:33)
 • Мотузюк Богдана Олександрівна (дата підпису: 2018-01-31 16:36:06)
 • Богданов Максим Олександрович (дата підпису: 2018-01-31 17:53:53)
 • Бондарчук Володимир Володимирович (дата підпису: 2018-01-31 18:06:02)
 • Паперна Сусанна Олегівна (дата підпису: 2018-01-31 19:00:17)
 • Колесников Дмитрий Николаевич (дата підпису: 2018-01-31 19:31:05)
 • челах антон иванович (дата підпису: 2018-01-31 20:03:15)
 • Пшеничний Денис Миколайович (дата підпису: 2018-01-31 20:17:32)
 • Крылов Игорь Андреевич (дата підпису: 2018-01-31 20:19:11)
 • Молочний Олег Денисович (дата підпису: 2018-01-31 20:21:08)
 • Рекубан тамара Ивановна (дата підпису: 2018-01-31 20:30:51)
 • Буховских Вадим Сергеевич (дата підпису: 2018-01-31 20:35:24)
 • Славутич Тарас Олегович (дата підпису: 2018-01-31 20:37:06)
 • Шаталова Валентина Кузьминична (дата підпису: 2018-01-31 20:38:22)
 • Ватфєєва тетяна Леонидівна (дата підпису: 2018-01-31 20:43:04)
 • Вінницька Ольга Олегівна (дата підпису: 2018-01-31 20:46:38)
 • Чертай Андрій Іванович (дата підпису: 2018-01-31 20:50:07)
 • Глибін Віталій Борисович (дата підпису: 2018-02-01 05:26:24)
 • Зверев Никита Игоревич (дата підпису: 2018-02-01 09:40:02)
 • Хомич Ангеліна Геннадіївна (дата підпису: 2018-02-01 09:44:31)
 • Ромащенкова Юлия Александровна (дата підпису: 2018-02-01 09:53:40)
 • Дузенко Ланку Анатоліївна (дата підпису: 2018-02-01 09:54:56)
 • Пузынкин Александр Александрович (дата підпису: 2018-02-01 10:02:07)
 • Богданов Максим Олегович (дата підпису: 2018-02-01 10:06:49)
 • Попова Ангеліна Вадимівна (дата підпису: 2018-02-01 10:41:51)
 • Бахов Євген Станіславович (дата підпису: 2018-02-01 13:39:45)
 • Гладкая Анастасия Игоревна (дата підпису: 2018-02-01 13:43:36)
 • Максимова Виктория Константиновна (дата підпису: 2018-02-01 15:38:28)
 • Степанов Олексій Юрійович (дата підпису: 2018-02-01 15:42:30)
 • Каїра Федір Володимирович (дата підпису: 2018-02-01 16:07:46)
 • Кальченко Богдан Вікторович (дата підпису: 2018-02-01 16:26:59)
 • Кульбашенко Денис Александрович (дата підпису: 2018-02-02 07:09:34)
 • Болдирєв Артем Костянтинович (дата підпису: 2018-02-02 08:33:11)
 • Сємак Ярослав Сергійович (дата підпису: 2018-02-02 09:17:37)
 • Зыкова Клавдия Николаевна (дата підпису: 2018-02-02 09:47:05)
 • Харьковская олеся Ивановна (дата підпису: 2018-02-02 10:38:51)
 • Толчеев Алексей Юрьевич (дата підпису: 2018-02-02 10:54:04)
 • Марченко Кирило Олександрович (дата підпису: 2018-02-02 10:57:26)
 • Углава Виталий Давидович (дата підпису: 2018-02-02 11:18:58)
 • Новиков Нил Анатольевич (дата підпису: 2018-02-03 09:17:13)
 • волновахина Юлия Валерьевна (дата підпису: 2018-02-03 14:17:38)
 • Ратушный Дмитрий Сергеевич (дата підпису: 2018-02-03 15:05:05)
 • Genich igor Oledovich (дата підпису: 2018-02-03 16:53:14)
 • Суверна Вікторія Борисівна (дата підпису: 2018-02-03 18:26:26)
 • Богдан Валерій Вікторович (дата підпису: 2018-02-03 19:28:23)
 • Бердан Артем Геннадиевич (дата підпису: 2018-02-03 19:43:33)
 • Качанов Владимир Викторович (дата підпису: 2018-02-03 20:49:44)
 • Ізибаєва Ганна Вікторівна (дата підпису: 2018-02-04 05:49:01)
 • Качанова Валерия Владимировна (дата підпису: 2018-02-04 07:39:00)
 • Медведь Александра Викторовна (дата підпису: 2018-02-04 09:32:50)
 • Буштин Володимир Анатолійович (дата підпису: 2018-02-04 10:21:57)
 • Брєдіхін Владислав Дмитрович (дата підпису: 2018-02-04 10:26:07)
 • Літвіненко Надія Василівна (дата підпису: 2018-02-04 10:28:46)
 • Собченко Віктор Васильович (дата підпису: 2018-02-04 10:33:00)
 • Славутский Юрий Викторович (дата підпису: 2018-02-04 11:16:13)
 • Собченко Олександр Вікторович (дата підпису: 2018-02-04 12:46:00)
 • Груша Сергій Васильович (дата підпису: 2018-02-04 13:08:14)
 • Богуславский Ярослав Андреевич (дата підпису: 2018-02-04 13:45:08)
 • Веремеєв Олександр Олександрович (дата підпису: 2018-02-04 14:03:18)
 • Соседова Анна Валерьяновна (дата підпису: 2018-02-04 14:24:27)
 • Игровой Игорь Витальевич (дата підпису: 2018-02-04 15:47:39)
 • Киренко Сергей Прохорович (дата підпису: 2018-02-04 16:12:17)
 • Никитась Елена Анатольевна (дата підпису: 2018-02-04 16:27:07)
 • Gulchak Vladimir Dmiytovich (дата підпису: 2018-02-04 16:45:06)
 • Кармазин Андрей Семенович (дата підпису: 2018-02-04 16:58:15)
 • Новоселова Инна Николаевна (дата підпису: 2018-02-04 17:22:40)
 • Гаражна Олена Вікторівна (дата підпису: 2018-02-04 17:35:44)
 • Заправный Роман Романович (дата підпису: 2018-02-04 17:52:21)
 • орлов никита олегович (дата підпису: 2018-02-04 18:23:35)
 • Чорний Володимир Миронович (дата підпису: 2018-02-04 18:26:22)
 • Беговий Володимр Володимирович (дата підпису: 2018-02-04 18:29:18)
 • Немец оЛЕГ Эдуардович (дата підпису: 2018-02-04 18:32:56)
 • Красникова Людмила Васильевна (дата підпису: 2018-02-04 18:35:33)
 • Сластова евгения Дмитриевна (дата підпису: 2018-02-04 19:01:57)
 • Морина Алина Геннадиевна (дата підпису: 2018-02-04 19:10:21)
 • Гранден Лариса Осиповна (дата підпису: 2018-02-04 19:16:48)
 • миронова Лариса Миколаївна (дата підпису: 2018-02-04 19:19:56)
 • Міронов Ігор Миколайович (дата підпису: 2018-02-04 19:29:23)
 • щербинин Александр Сергеевич (дата підпису: 2018-02-04 19:40:38)
 • Щербініна Катерина Олександрівна (дата підпису: 2018-02-04 19:52:56)
 • Какуша олександр Петрович (дата підпису: 2018-02-04 19:56:27)
 • Овчаренко Марина Викторівна (дата підпису: 2018-02-04 20:00:49)
 • Овчаренко Євген Олегович (дата підпису: 2018-02-04 20:03:16)
 • Сахно Светлана Викторовна (дата підпису: 2018-02-05 06:53:48)
 • Иванов Даниил Николаевич (дата підпису: 2018-02-05 07:45:18)
 • Колесникова Раїса Іванівна (дата підпису: 2018-02-06 19:35:48)

254 з 250 необхідних

0

Поділитися: