РЕЄСТРАЦІЙНИЙ НОМЕР: 31

Бесплатные курсы английского языка в Бердянске


АВТОР: Шепель Тетяна Валеріївна

СТАТУС: з відповіддю

ДАТА ПОЧАТКУ ЗБОРУ ПІДПИСІВ: 2016-01-20 14:54:25


2016-обьявлен годом английского языка. «Неужели Бердянск снова останется в стороне?» спрашивают меня родители, реагирующие на объявление КУРСЫ.   Переходя от слов к делу,  предлагаю организовать на базе частного учебного центра иностранных языков «COOL ENGLISH»  БЕСПЛАТНЫЕ КУРСЫ английского языка  для следующих категорий людей:

 • ШКОЛЬНИКИ, которые давно отстали от программы и помочь им некому (родители не учили или не знают иностранный язык)
 • ВЗРОСЛЫЕ, которые выезжая за границу, копив годами на путевку, не могут спросить дорогу в чужой стране!!! Стыдно товарищи!
 • ГОССЛУЖАЩИЕ , которые на своих местах обязаны быть «the best»!!! – От них зависит качество нашей жизни здесь и сейчас!
 • Дети ДОШКОЛЬНОГО возраста- наше будущее! Факт, что в таком возрасте они буквально «впитывают» язык, а родители  часто не в состоянии оплатить их занятия.

Учебный центр «COOL ENGLISH»  живет в условиях дорогостоящей аренды помещений, налогов. Я, как  руководитель центра считаю необходимым обеспечить достойную зарплату учителям, благодаря этому рядом со мной люди, которые любят свою работу.

Из вышеперечисленного складывается сумма к оплате за обучение «неподъемная» для жителей города и переселенцев.

В нашем учебном центре есть возможность учить всех, но конечно для этого не достаточно только желания. Мы профессионалы и хотим работать!!!

От местной власти просим поддержки:

 • Обеспечить минимальную заработную плату учителям(40 грн/ час ) Деньги, за которые дипломированные специалисты с опытом работы согласятся работать с группами и показывать результат
 • Предоставить помещение для групп больше 15 человек (до 15 можно заниматься в нашем центре)
 • Обеспечить каждого студента литературой (ксерокопия 60 грн.- 1 книга)
 • Обеспечить минимальное финансирование программы поощрения студентов (языковые олимпиады, конкурсы и т.д.)


22.04.2016

1949/06-Ко-1615

Про розгляд звернення

від 15.04.2016 № Ко - 1615

 

Виконавчий комітет Бердянської міської ради, розглянувши електронну петицію щодо організації безкоштовних курсів англійської мови в Бердянську, інформує про таке:

Справді, сьогодні увага до іноземних мов у суспільстві підвищена й це зрозуміло. Україна визначила пріоритет зовнішньоекономічної політики, підписавши Угоду про асоціацію з ЄС у вересні 2014 року. 6 листопада 2015 року Президент нашої держави видав Указ №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні». Цей документ набрав чинності, узятий до роботи на місцях.

Відділ освіти на виконання вищезазначеного Указу започаткував Міський освітній проект «Рік англійської мови в Бердянську: крок за кроком» (термін дії: 2016-2017рр.). Заходи в рамках Проекту продумані таким чином, щоб об’єднати учнів,учителів,громадськість,науковців у площині іншомовної освіти,сприяти популяризації англійської мови,її вивченню,розповсюдженню серед жителів міста. Пропонуємо перелік заходів, які вже проведені й будуть проводитися в ході реалізації Міського освітнього проекту «Рік англійської мови в Бердянську: крок за кроком»:

 1. З метою розробки логотипу серед школярів міста був проведений Міський конкурс на кращий ескіз символіки Міського освітнього проекту «Рік англійської мови в Бердянську: крок за кроком». Переможцем був визначений логотип Савон Анастасії, ЗНЗ №11.

 2. Презентація Проекту відбулася 25 лютого 2016 року на базі ЗНЗ №11 і пройшла вона як Фестиваль англомовних країн «Англійська долає кордони». Слухачі познайомилися із культурою, звичаями Великої Британії,Австралії, Канади , Індії, Шрі Ланки тощо. Під час заходу функціонувала яскрава виставка-презентація англомовних країн, підготовлена навчальними закладами.

 3. Уже другий рік відділ освіти організовує роботу Літніх мовних таборів, які працюють безкоштовно для дітей, що виявили бажання поєднати літнє оздоровлення з поглибленим вивченням іноземних мов. У цьому році відділ освіти протягом березня-квітня провів грандіозну підготовку до початку функціонування таборів. Так для педагогів та волонтерів був проведений 10-годинний модуль( теоретичні,практичні заняття), який дав можливість створити науково-методичну базу для подальшої роботи з дітьми.

 4. Підготовлений для проведення 9 Міський фестиваль іноземної пісні, який у 2016 році пройде під темою «Любов врятує світ». Фестиваль мав відбутися 21.04 2016, але через відсутність енергопостачання в ЦДЮТ перенесений на пізніші терміни.

 5. Уперше в місті 26.04.2016 на базі БСШ №16 пройде Міський конкурс ораторського мистецтва «Моя англійська», де за раніше поданими заявками учні випробують свої навички щодо вільного володіння публіцистичним стилем англійської мови.

 6. Розпочав свою ходу Міський конкурс літературної учнівської творчості англійською мовою «Що є мова?»(березень-вересень 2016).

 7. У рамках Міського освітнього проекту «Рік англійської мови в Бердянську: крок за кроком» також заплановано проведення Шоу-програми для молодих вчителів,науково-практичних конференцій для вчителів,учнів, освітнього форуму «Англійська для малюків»,калейдоскоп відкритих уроків ( друга половина 2016-2017 року).

Як видно з попереднього аналізу, відділ освіти в межах своєї компетенції проводить системну й всеохоплюючу діяльність щодо реалізації Указу Президента №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні». Свідченням позитивного й ефективного підходу до роботи є те, що до загальноосвітніх закладів приєднуються позашкільні та професійно-технічні заклади,яким така діяльність цікава й необхідна. Матеріали Міського освітнього проекту «Рік англійської мови в Бердянську: крок за кроком» представлені організаторами на Обласній виставці «Освіта Запорізького краю – 2016», де отримали схвальну оцінку, відзначені дипломами.

Але відділ освіти виконавчого комітету міста Бердянська в межах своєї компетенції та згідно з державними нормативними документами, вимогами Міністерства освіти й науки України, запитами дітей та батьків забезпечує якісне навчання англійської мови на постійній основі а саме:

 1. У всіх загальноосвітніх навчальних закладах функціонують класи з різним рівнем навчання: загальноосвітнім, поглибленим та профільним. Батьки можуть обрати, у якому класі буде навчатися їхня дитина.

 2. Класи, де більше 28 дітей, діляться на групи.

 3. Викладання англійської мови в школах міста здійснюється за програмами, підручниками, навчальними та методичними посібниками, рекомендованими МОН України.

 4. Іноземні мови викладаються за кабінетною системою. Кабінети в різній мірі забезпечені технічними засобами, таблицями, плакатами, допоміжною літературою.

 5. Поглиблене та профільне навчання продовжується на додаткових заняттях, спецкурсах, факультативах (ділове мовлення, література Англії, країнознавство тощо).

 6. У кожному загальноосвітньому навчальному закладі ведеться системна позакласна робота, яка спрямована на розвиток ключових та предметних (мовної, комунікативної, полікультурної та ін.) компетентностей, наприклад:

- щорічно проходять Тижні іноземної мови, у рамках яких відбуваються масові заходи для різних категорій дітей із залученням батьків (відкриті уроки, вікторини, брейн-ринги, Свято англійської абетки тощо);

- створюються та функціонують на запити дітей різні осередки: Клуб маленьких прихильників англійської мови «Мій маленький театр», «English Club» (БСШ№16), Клуб «Співдружність» (гімназія №1), гуртки «Країнознавство», «Happy English» (гімназія №2), «Around the world» , «Little speaker», «Easy english», «Цікава англійська», «Готуємося до ЗНО», «Веселий англійський» (ЗНЗ №6) тощо.

7. Відділ освіти є ініціатором та організатором міських масових тематичних заходів, де учні отримують змогу долучитися до європейської культури, реалізувати свої знання та вміння, отримані на уроках іноземної, наприклад:

- Міський фестиваль іноземної пісні (проводиться 9 років, тема визначається кожного року, наприклад «Музика світу проти війни», «Пісні світового кіно», «Цей завжди молодий рокенрол», «Фольклор різних народів», «Ми за здоровий спосіб життя» тощо);

- Міський фестиваль «Новемберфест»;

- Дні Франкофонії «Світ без меж» тощо.

8. З 2015 року відділ освіти запровадив практику безкоштовного літнього оздоровлення дітей (за бажанням батьків) у мовних таборах, які функціонують при навчальних закладах протягом 10 днів. В ігровій формі за раніше розробленими проектами з учнями займаються вчителі англійської мови та студенти – волонтери.

9. Проводяться безкоштовні курси з англійської мови для майбутніх першокласників (ЗНЗ №2), надаються консультації для батьків.

10. Вчителі англійської мови в урочний і позаурочний час працюють із обдарованими дітьми, забезпечуючи їх участь:

- у предметних олімпіадах, науково-дослідницькій діяльності в рамках Малої Академії Наук;

- творчих та інтелектуальних конкурсах «Олімпус», «Пазл»;

- Міжнародних інтернет-конкурсах, граматичних олімпіадах з англійської мови «Проект Карлсона»;

- Міжнародній програмі обміну учнів «FLEKS» тощо.

11. З метою підготовки учнів до ЗНО учителі англійської мови активно працюють з тестовими технологіями (онлайн - тести, вправи тестового характеру); залучають дітей до Всеукраїнських програм (наприклад, видавництв Оксфордського університету та «Макміланн Паблішерз Лімітед» тощо).

12. У позашкільних навчальних закладах організована робота безкоштовних гуртків з англійської мови, наприклад: «Говоримо англійською», «Друзі англійської» (102 вихованці, віком від 6 до 14 років) - ЦДЮТ; «Англійська мова» (59 вихованців, віком від 8 до 13 років) - КДЮТ «Зоряний».

13. Усі дошкільні навчальні заклади (далі – ДНЗ) міста працюють за програмою розвитку, навчання та виховання «Дитина в дошкільні роки», затвердженою МОН України. Програма передбачає виконання Державного стандарту - Базового компоненту дошкільної освіти в Україні.

Згідно з наказом МОН України від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності» у всіх ДНЗ міста складена мережа занять на навчальний рік з урахуванням гурткової роботи у відповідності до максимально допустимого навантаження на кожну дитину.

Також повідомляємо, що у 4-х ДНЗ міста функціонують безкоштовні гуртки (у відповідності до навантаження) англійської мови: ДНЗ №№ 27, 39, 40, 41. Заняття проводяться в ігровій формі.

Отже, проведення додаткових занять в ДНЗ міста не є необхідними.

14. Навчальні заклади в повній мірі забезпечені кваліфікованими педагогічними кадрами.

15. Календарне планування уроків педагоги здійснюють за чинними програмами з обов’язковим врахуванням контрольних видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, усного та писемного мовлення. Для підготовки уроків учителі використовують фахові журнали, газети, електронні видання, альтернативні підручники, словники.

16. Учителі англійської мови використовують різні технології, поєднуючи традиційні й сучасні методи відповідно до теми уроку, особливостей класу тощо. Активізується робота по створенню учительських блогів, сайтів, що сьогодні є вимогою сучасності.

17. Педагоги англійської мови підвищують свою фахову майстерність різними шляхами:

- у рамках міста, навчальних закладів працюють предметні методичні об’єднання, Школи молодого вчителя, майстер-класи досвідчених вчителів тощо, де кожен педагог має змогу поспілкуватися з колегами, отримати відповіді на проблемні питання;

- учителі відповідно до Положення про атестацію проходять обов’язкові курси підвищення кваліфікації, за бажанням дистанційні тематичні, по оволодінню різними технологіями ІКТ тощо;

- вивчають методичну літературу, беруть участь у тематичних конференціях, семінарах, вебінарах, круглих столах як міського, так і обласного чи всеукраїнського рівнів.

- організована співпраця з кафедрою теорії та методики навчання мов інституту філології БДПУ.

18. Педагоги поширюють свій досвід, випробовують сили та здібності шляхом участі в різного роду фахових конкурсах, конференціях, виставках тощо. Наприклад, у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» (2015-2016 навчальний рік) у номінації «Англійська мова» взяли участь у міському етапі 12 педагогів. За короткий час учасники пройшли серйозні випробування (відкриті уроки, майстер-класи, створення блогів, презентація та захист педагогічного досвіду), підтвердивши звання – Учитель року. Матеріали Української Г.В. (Бердянський муніципальний ліцей) були надані на обласний етап Конкурсу. Педагог, пройшовши всі випробування, виборов 2 місце серед 30 вчителів англійської мови Запорізької області.

Питання надання приміщення приватному Центру іноземних мов та фінансового забезпечення роботи його працівників поза межами компетенції відділу освіти. Інформуємо, що відповідно до ст. 5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» орендодавцями зокрема є органи місцевого самоврядування. Саме вони управляють майном: цілісними майновими комплексами підприємств, їх структурними підрозділами та нерухомим майном , яке перебуває в комунальній власності.

Згідно з приписами ч. 5 ст. 63 Закону України «Про освіту» об’єкти освіти і науки, що фінансуються з бюджету, а також підрозділи, технологічно пов'язані з навчальним та науковим процесом, не підлягають приватизації, перепрофілюванню або використанню не за призначенням.

Відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради працює по затверджених навчальних планах, відповідно до яких розподіляється навантаження викладання англійської мови на навчальний рік.

У бюджетних кошторисах затверджена заробітна плата згідно з тарифікацією.

Також доводимо до Вашого відома, що виконавчим комітетом Бердянської міської ради прийнято рішення про затвердження заходів щодо економного та раціонального використання коштів міського бюджету, відповідно до яких відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради як розпорядник бюджетних коштів не може приймати власних рішень щодо збільшення чисельності працівників бюджетних установ та зобов’язаний утримувати чисельність працівників установ та закладів в межах затвердженого кошторисом фонду оплати праці.

Заступник міського голови Ю.В. Дойнова

 

 

 

 


 • Єрємєєв Артем Ігорович (дата підпису: 2016-01-20 16:18:44)
 • Павлов Микола Миколайович (дата підпису: 2016-01-20 18:52:13)
 • Шепель Тетяна Валеріївна (дата підпису: 2016-01-20 19:28:25)
 • Литвиненко Надежда Сергеевна (дата підпису: 2016-01-20 19:46:50)
 • Вьюн Виталий Владимирович (дата підпису: 2016-01-20 20:04:34)
 • Кірова Оксана Геннадіївна (дата підпису: 2016-01-20 20:04:44)
 • Макагон Анастасия Сергеевна (дата підпису: 2016-01-20 20:06:21)
 • Карапєєва Тетяна Андріївна (дата підпису: 2016-01-20 20:17:23)
 • Чернышов Євген Миколайович (дата підпису: 2016-01-20 20:21:11)
 • Сюткіна Анастасія Олександрівна (дата підпису: 2016-01-20 20:39:46)
 • Коробань Сергій Вікторович (дата підпису: 2016-01-20 20:57:01)
 • Кривоноженкова Юлия Викторовна (дата підпису: 2016-01-20 21:33:35)
 • Данилькевич Алеся Вадимівна (дата підпису: 2016-01-20 21:48:10)
 • Макарова Олена Володимирівна (дата підпису: 2016-01-20 21:48:47)
 • Косторной Кирило Олегович (дата підпису: 2016-01-20 21:50:48)
 • Бондар Василь Васильович (дата підпису: 2016-01-20 21:55:56)
 • Власова Анфіса Сергіївна (дата підпису: 2016-01-20 22:21:19)
 • Ширко Дар´я СергіЇвна (дата підпису: 2016-01-20 22:34:14)
 • Середа Юлія Богданівна (дата підпису: 2016-01-20 22:55:48)
 • Мілько Роман Володимирович (дата підпису: 2016-01-21 05:54:27)
 • Бодрова Юлiя Вадимiвна (дата підпису: 2016-01-21 06:13:01)
 • Ліпунова Ганна Олександрівна (дата підпису: 2016-01-21 07:01:04)
 • Пугіна Наталія Вікторівна (дата підпису: 2016-01-21 07:23:15)
 • Старушко Сергій Олександрович (дата підпису: 2016-01-21 07:30:41)
 • Popova Elena Viktorovna (дата підпису: 2016-01-21 07:33:47)
 • Долбинова Екатерина Викторовна (дата підпису: 2016-01-21 08:01:02)
 • Лучкина Марина Александровна (дата підпису: 2016-01-21 08:33:01)
 • Вибе Дмитрий Анатольевич (дата підпису: 2016-01-21 08:54:44)
 • майборода оксана юрьевна (дата підпису: 2016-01-21 10:17:14)
 • Ассев Дмитрий Викторович (дата підпису: 2016-01-21 10:29:28)
 • Гришин Максим Олегович (дата підпису: 2016-01-21 11:57:32)
 • Шатунова Олена Сергіївна (дата підпису: 2016-01-21 12:18:25)
 • Иванова Татьяна Геннадьевна (дата підпису: 2016-01-21 12:24:33)
 • Фуклэва Марина Iгорiвна (дата підпису: 2016-01-21 13:49:23)
 • Міщенко Максим Вікторович (дата підпису: 2016-01-21 15:10:06)
 • Ищенко Яна Леонидовна (дата підпису: 2016-01-21 15:22:38)
 • Харченко Олена Вікторівна (дата підпису: 2016-01-21 16:48:59)
 • Козубенко Ірина Сергіївна (дата підпису: 2016-01-21 17:35:58)
 • Саус Елена Евгеньевна (дата підпису: 2016-01-21 20:01:10)
 • Парова Вікторія В`ячеславівна (дата підпису: 2016-01-21 20:05:08)
 • Павлова Наталя Василівна (дата підпису: 2016-01-21 21:30:28)
 • Потапенко Анна Викторовна (дата підпису: 2016-01-22 06:46:22)
 • Земко Наталія Олександрівна (дата підпису: 2016-01-22 09:29:13)
 • Сопіна Ганна Олександрівна (дата підпису: 2016-01-22 11:37:13)
 • Галицька Наталя Валеріївна (дата підпису: 2016-01-22 12:42:04)
 • Бібченко Антоніна Олександрівна (дата підпису: 2016-01-22 12:50:18)
 • Хімович Дмитро Петрович (дата підпису: 2016-01-22 15:27:11)
 • Орєхова Яна Віталіївна (дата підпису: 2016-01-22 18:38:36)
 • Воробйова Ольга Сергіївна (дата підпису: 2016-01-22 20:07:22)
 • Гавриленко Тетяна Борисівна (дата підпису: 2016-01-22 21:35:48)
 • Дворецький Ігор Анатолійович (дата підпису: 2016-01-22 23:48:30)
 • Качур Марина Олександрівна (дата підпису: 2016-01-23 14:18:13)
 • Ельшина Юлия Вячеславовна (дата підпису: 2016-01-23 17:07:22)
 • Иваненко Галина Александровна (дата підпису: 2016-01-23 17:44:17)
 • Спирина Татьяна Вячеславовна (дата підпису: 2016-01-23 17:56:53)
 • Шевченко Юлія Олександрівна (дата підпису: 2016-01-23 18:39:57)
 • Сергиенко Юлия Григорьевна (дата підпису: 2016-01-23 19:18:00)
 • Терехова Карина Геннадиевна (дата підпису: 2016-01-23 19:20:44)
 • Цимбалюк Галина Петрівна (дата підпису: 2016-01-23 21:56:30)
 • Кастромицкая Наталья Юрьевна (дата підпису: 2016-01-23 22:40:06)
 • Швец Виталий Васильевич (дата підпису: 2016-01-24 08:02:53)
 • Коновалова Любов Андріївна (дата підпису: 2016-01-24 10:18:08)
 • Коновалова Олена Леонідівна (дата підпису: 2016-01-24 11:46:26)
 • Удалова Ольга Павлівна (дата підпису: 2016-01-24 15:57:41)
 • Скрипаловская Екатерина Михайловна (дата підпису: 2016-01-24 22:09:38)
 • Караманиц Юлия Игоревна (дата підпису: 2016-01-24 22:15:46)
 • Сичева Ольга Юрьевна (дата підпису: 2016-01-25 07:48:59)
 • Вержиковський Микита Валерійович (дата підпису: 2016-01-25 18:53:48)
 • Подколзін Леонід Володимирович (дата підпису: 2016-01-25 19:37:27)
 • Лiнцова Юлiя Олександрiвна (дата підпису: 2016-01-25 20:03:23)
 • Кириченко Марина Юрьевна (дата підпису: 2016-01-26 06:19:36)
 • Лукьянец Анастасия Борисовна (дата підпису: 2016-01-26 10:09:07)
 • Комарова Інна Валентинівна (дата підпису: 2016-01-26 15:54:00)
 • Петриченко Юлия Анатольевна (дата підпису: 2016-01-26 17:15:08)
 • Топузлиев Сергей Иванович (дата підпису: 2016-01-26 18:23:58)
 • Лінцов Ігор Васильович (дата підпису: 2016-01-27 12:12:22)
 • Чербаджи Дмитро Дмитрович (дата підпису: 2016-01-27 12:26:39)
 • Бащеванжи Наталья Васильевна (дата підпису: 2016-01-27 12:35:22)
 • Коваленко Ігор Сергійович (дата підпису: 2016-01-27 12:35:40)
 • Люцканов Павло Володимирович (дата підпису: 2016-01-27 12:50:54)
 • Черкатская Маргарита Юрьевна (дата підпису: 2016-01-27 13:08:09)
 • Грекова Елена Владимировна (дата підпису: 2016-01-27 14:01:50)
 • Новік Аліна Андріївна (дата підпису: 2016-01-27 14:30:20)
 • Вербоноль Юлия Сергеевна (дата підпису: 2016-01-27 14:56:21)
 • Корчака Юлия Александровна (дата підпису: 2016-01-27 15:14:39)
 • Шайда Євген Олександрович (дата підпису: 2016-01-27 15:52:12)
 • Чернышова Карина Александровна (дата підпису: 2016-01-27 16:34:32)
 • кулепов иван петрович (дата підпису: 2016-01-27 16:35:46)
 • Ощепков Олег Вячеславович (дата підпису: 2016-01-27 16:49:11)
 • Лукьяненко наталья николаевна (дата підпису: 2016-01-27 18:28:17)
 • Дулина Юлия Викторовна (дата підпису: 2016-01-27 19:04:44)
 • Кравцова Елена Сергеевна (дата підпису: 2016-01-28 10:34:12)
 • Cавченко Виталий Алексеевич (дата підпису: 2016-01-28 16:29:05)
 • Лисицкая Юлия Владимировна (дата підпису: 2016-01-28 18:46:24)
 • Чепрасов Андрій Володимирович (дата підпису: 2016-01-28 20:08:04)
 • Михалакий Юлия Александровна (дата підпису: 2016-01-29 12:21:56)
 • Карпець Сергій Миколайович (дата підпису: 2016-01-29 15:01:07)
 • Иванов Степан Петрович (дата підпису: 2016-01-29 15:13:02)
 • Задорожний Віктор Іванович (дата підпису: 2016-01-31 20:11:52)
 • Дремлюга Елена Алексеевна (дата підпису: 2016-02-01 07:24:07)
 • Степаненко Светлана Ивановна (дата підпису: 2016-02-01 12:34:28)
 • Ончева Тетяна Анатоліївна (дата підпису: 2016-02-01 16:11:04)
 • Дубовик Андрій Станіславович (дата підпису: 2016-02-01 17:46:10)
 • петецький олег миколайович (дата підпису: 2016-02-01 18:23:19)
 • Синченко Олег Владимирович (дата підпису: 2016-02-02 08:10:27)
 • Єрьоменко Ольга Олегівна (дата підпису: 2016-02-02 08:18:36)
 • Романченко Юлія Олександрівна (дата підпису: 2016-02-02 08:31:56)
 • Забегай Евгения Васильевна (дата підпису: 2016-02-02 08:46:39)
 • Коресендович Роман Юрьевич (дата підпису: 2016-02-02 11:42:20)
 • Курта Анна Геннадиевна (дата підпису: 2016-02-02 13:10:35)
 • Дємєш Лариса Миколаївна (дата підпису: 2016-02-03 08:20:13)
 • Матвиенко Виктория Анатольевна (дата підпису: 2016-02-03 10:28:29)
 • Романова Катерина Сергіївна (дата підпису: 2016-02-03 18:09:07)
 • Цвигун Борис Александрович (дата підпису: 2016-02-03 20:11:20)
 • Асташина Тетяна Петрівна (дата підпису: 2016-02-04 13:48:48)
 • Куцевляк Анна Александровна (дата підпису: 2016-02-05 08:59:05)
 • Трайтель Дмитро Йосипович (дата підпису: 2016-02-06 19:15:11)
 • Семко Елена Викторовна (дата підпису: 2016-02-08 12:32:54)
 • Юбасарова Ирина Георгиевна (дата підпису: 2016-02-10 17:14:50)
 • Дічев Олег Вікторович (дата підпису: 2016-02-11 11:44:43)
 • Романенко Ольга Сергеевна (дата підпису: 2016-02-11 12:22:20)
 • Зубко Олена Анатоліївна (дата підпису: 2016-02-11 16:25:31)
 • Донцова Виктория Витальевна (дата підпису: 2016-02-12 09:10:06)
 • Сагіров Юрій Юрійович (дата підпису: 2016-02-12 11:16:27)
 • Єрємєєва Оксана Анатоліївна (дата підпису: 2016-02-12 18:28:08)
 • Первушина Катерина Госанивна (дата підпису: 2016-02-13 10:38:12)
 • Лагуткина Наталия Владимировна (дата підпису: 2016-02-13 13:49:50)
 • Пахар Валентина Олександрiвна (дата підпису: 2016-02-13 14:00:36)
 • Шепель Євген Леонідович (дата підпису: 2016-02-13 19:56:46)
 • Лунина Галина Николаевна (дата підпису: 2016-02-15 13:51:11)
 • Майборода Віталій Никифорович (дата підпису: 2016-02-15 19:11:57)
 • Вострикова Надежда Степановна (дата підпису: 2016-02-15 19:49:37)
 • Буц Іван Миколайович (дата підпису: 2016-02-17 20:11:13)
 • Егоров Игорь Сергеевич (дата підпису: 2016-02-18 11:29:50)
 • Шах оксана николаевна (дата підпису: 2016-02-19 13:11:23)
 • кириченко оксана николаевна (дата підпису: 2016-02-19 15:23:03)
 • кириченко николай андреевич (дата підпису: 2016-02-19 15:28:56)
 • кириченко антонина ивановна (дата підпису: 2016-02-19 15:32:21)
 • Зарецька Анна Володимирiвна (дата підпису: 2016-02-19 19:16:55)
 • Бистрицький Ігор Володимирович (дата підпису: 2016-02-20 15:26:26)
 • Непочатых Даниил Александрович (дата підпису: 2016-02-28 12:36:18)
 • Лихачева Людмила Ивановна (дата підпису: 2016-02-28 15:20:33)
 • Кривунь Серафіма Павлівна (дата підпису: 2016-02-29 11:35:07)
 • Петров Роман Иванович (дата підпису: 2016-02-29 15:15:57)
 • Поклад Анна Викторовна (дата підпису: 2016-03-02 07:16:14)
 • Галусяк Ігор Олександрович (дата підпису: 2016-03-02 12:50:34)
 • Гронь Марина Ивановна (дата підпису: 2016-03-02 14:02:35)
 • Кисiль Ольга Павлiвна (дата підпису: 2016-03-04 15:59:25)
 • Марченко Роман Игоревич (дата підпису: 2016-03-04 15:59:57)
 • Рева Константин Викторович (дата підпису: 2016-03-04 16:00:41)
 • Редькина Ирина Сергеевна (дата підпису: 2016-03-04 16:02:43)
 • Шабельникова Катерина Костянтинівна (дата підпису: 2016-03-04 17:38:00)
 • Чуйков Роман Викторович (дата підпису: 2016-03-04 20:31:34)
 • Ведерникова Анастасия Романовна (дата підпису: 2016-03-05 09:14:52)
 • Грабляускене Ирина Викторовна (дата підпису: 2016-03-05 18:12:26)
 • Михайленко Ирина Викторовна (дата підпису: 2016-03-06 11:26:05)
 • Власов Евгений Сергеевич (дата підпису: 2016-03-06 11:28:22)
 • Дорохова Виктория Николаевна (дата підпису: 2016-03-06 13:17:05)
 • Кізім Ірина Юріївна (дата підпису: 2016-03-06 15:04:20)
 • Ланько Роман Сергiйович (дата підпису: 2016-03-06 16:53:35)
 • Данилов Сергій Вікторович (дата підпису: 2016-03-07 19:45:54)
 • Хіора Тетяна Іванівна (дата підпису: 2016-03-08 11:20:28)
 • Васильева Татьяна Александровна (дата підпису: 2016-03-08 21:44:32)
 • Марченко Кирило Олександрович (дата підпису: 2016-03-10 07:37:23)
 • Бачук Вероника Николаевна (дата підпису: 2016-03-10 10:18:09)
 • Григоренко Інна Сергіївна (дата підпису: 2016-03-11 09:37:50)
 • Беновой Кирилл Борисович (дата підпису: 2016-03-12 22:35:00)
 • Сысенко Ольга Алексеевна (дата підпису: 2016-03-15 04:07:20)
 • Долбинов Виталий Викторович (дата підпису: 2016-03-15 13:00:44)
 • Мельник Виктория Сергеевна (дата підпису: 2016-03-15 18:18:17)
 • Обенцова Тетяна Олександрівна (дата підпису: 2016-03-16 13:06:46)
 • Сергієнко Сергій Миколайович (дата підпису: 2016-03-16 13:15:39)
 • Греблева Анна Валентиновна (дата підпису: 2016-03-16 13:42:26)
 • Костова Наталья Сергеевна (дата підпису: 2016-03-16 14:13:28)
 • Лозовенко Анастасія Сергіївна (дата підпису: 2016-03-16 15:12:05)
 • Поляцкий Максим Николаевич (дата підпису: 2016-03-16 19:57:32)
 • Соколова Ірина Миколаївна (дата підпису: 2016-03-16 20:01:59)
 • Духанова Елена Анатольевна (дата підпису: 2016-03-19 14:04:50)
 • Абрамович Сергій Сергійович (дата підпису: 2016-03-20 07:33:18)
 • Мошенський Евген Ігорович (дата підпису: 2016-03-20 20:49:28)
 • Комарь Одександр Геннадійович (дата підпису: 2016-03-21 07:01:15)
 • Коваленко Анна Сергеевна (дата підпису: 2016-03-22 13:07:23)
 • Харченко Алексей Алексеевич (дата підпису: 2016-03-22 18:57:46)
 • Дмитрик Мирослав Михайлович (дата підпису: 2016-03-23 17:10:44)
 • Федоровская Анастасия Викторовна (дата підпису: 2016-03-23 19:25:29)
 • Яхина Евгения Владимировна (дата підпису: 2016-03-23 19:30:13)
 • Горбунова Анастасия Александровна (дата підпису: 2016-03-23 19:58:11)
 • Рубльова Євгенія Юріївна (дата підпису: 2016-03-24 11:42:07)
 • Мороз Илья Вячеславович (дата підпису: 2016-03-24 12:30:10)
 • Зыкова Клавдия Николаевна (дата підпису: 2016-03-25 12:07:44)
 • Бондар Наталя Iванiвна (дата підпису: 2016-03-28 12:18:44)
 • Усачова Ольга Русланiвна (дата підпису: 2016-03-28 22:51:51)
 • Заєць Людмила Миколаївна (дата підпису: 2016-03-29 05:31:19)
 • Опара Наталья Валерьевна (дата підпису: 2016-03-29 07:06:52)
 • Міщук Ірина Михайлівна (дата підпису: 2016-03-29 07:35:05)
 • Варфоломеева Татьяна Викторовна (дата підпису: 2016-03-29 08:42:52)
 • Крячко Светлана Александровна (дата підпису: 2016-03-29 08:55:58)
 • Алтиннік Роман Петрович (дата підпису: 2016-03-29 12:20:44)
 • Северин Галина Сергеевна (дата підпису: 2016-03-29 13:58:02)
 • Орел Альона Анатоліївна (дата підпису: 2016-03-29 15:52:14)
 • Бондар Віктор Миколайович (дата підпису: 2016-03-30 10:10:36)
 • Чередніченко Станіслав Андрійович (дата підпису: 2016-03-30 10:51:46)
 • Чередніченко Светлана Миколаївна (дата підпису: 2016-03-30 10:52:46)
 • Бритвенко Анастасія Сергіївна (дата підпису: 2016-03-30 18:19:38)
 • Синица Роман Александрович (дата підпису: 2016-03-30 20:49:00)
 • Кравченко Сергій Вікторович (дата підпису: 2016-03-31 15:49:13)
 • Тонких Наталя Сергіївна (дата підпису: 2016-04-01 10:40:36)
 • Коновалова Олена Леонідівна (дата підпису: 2016-04-01 16:04:23)
 • Дяденчук Альона Федоровна (дата підпису: 2016-04-01 20:21:48)
 • Ковзиков Михаил Александрович (дата підпису: 2016-04-03 06:58:22)
 • Беленко Сергій Борисович (дата підпису: 2016-04-03 10:20:12)
 • Таран Наталья Витальевна (дата підпису: 2016-04-03 17:46:05)
 • Демьяненко-Мамонова Виктория Александровна (дата підпису: 2016-04-04 11:53:18)
 • Расторгуєва Дар'я Михайлівна (дата підпису: 2016-04-04 19:25:46)
 • Хорольская Анастасия Леонидовна (дата підпису: 2016-04-06 15:00:29)
 • Никипелая Анна Олеговна (дата підпису: 2016-04-06 15:47:16)
 • Набокова Наталя Олександрівна (дата підпису: 2016-04-06 17:22:39)
 • Савидова Алла Викторовна (дата підпису: 2016-04-06 18:19:43)
 • Собіна Оксана Олександрівна (дата підпису: 2016-04-06 18:21:03)
 • Добрыднева Наталия Александровна (дата підпису: 2016-04-06 18:46:42)
 • Бойко Олександра Олександрівна (дата підпису: 2016-04-06 18:48:40)
 • Новиков Олег Анатольевич (дата підпису: 2016-04-06 19:04:16)
 • Парсов Матвей Александрович (дата підпису: 2016-04-07 08:09:18)
 • Коптева Алла Валерьевна (дата підпису: 2016-04-07 14:36:10)
 • Абрамов Кирило Андрійович (дата підпису: 2016-04-07 17:57:15)
 • Абрашкін Іван Сергійович (дата підпису: 2016-04-07 18:10:09)
 • Тараненко Лариса Анатоліївна (дата підпису: 2016-04-07 18:49:00)
 • Сергеева Галина Валентиновна (дата підпису: 2016-04-07 19:27:34)
 • Пирогова Тетяна Іванівна (дата підпису: 2016-04-07 19:55:57)
 • Бадаева Светлана Федоровна (дата підпису: 2016-04-08 11:18:16)
 • Нєйчева Ольга Анатоліївна (дата підпису: 2016-04-08 19:10:25)
 • Шматова Инесса Викторовна (дата підпису: 2016-04-09 05:38:52)
 • Леонова Олеся Русланівна (дата підпису: 2016-04-09 09:22:34)
 • Перекупка Микола Ыгорович (дата підпису: 2016-04-09 20:29:08)
 • Хмуров Николай Андреевич (дата підпису: 2016-04-09 20:50:34)
 • Погорелов Артем Миколайович (дата підпису: 2016-04-10 08:50:16)
 • Васильєв Максим Андрійович (дата підпису: 2016-04-10 18:21:36)
 • Нехайчук Юлія Андріївна (дата підпису: 2016-04-12 06:13:42)
 • Бортник Юлія Віталіївна (дата підпису: 2016-04-12 08:45:07)
 • Калиниченко Денис Михайлович (дата підпису: 2016-04-13 13:20:06)
 • Ушакова Алла Федорівна (дата підпису: 2016-04-13 13:28:39)
 • Ушаков Валерій Васильович (дата підпису: 2016-04-13 13:37:14)
 • Євсєльєва Наталя Миколаївна (дата підпису: 2016-04-13 13:46:41)
 • Братанова Ирина Алексеевна (дата підпису: 2016-04-13 14:12:26)
 • Гаголкина Наталья Эдуардовна (дата підпису: 2016-04-13 14:16:21)
 • Пеливанова-Петрова Людмила Петровна (дата підпису: 2016-04-13 14:17:05)
 • Коржик Владислав Игоревич (дата підпису: 2016-04-13 14:58:45)
 • Черезова Анастасия Геннадиевна (дата підпису: 2016-04-13 15:04:57)
 • Никипелова Анастасия Александровна (дата підпису: 2016-04-13 19:18:26)
 • Ивчак Наталья Викторовна (дата підпису: 2016-04-13 20:20:14)
 • Нилов Петр Сергеевич (дата підпису: 2016-04-13 21:47:20)
 • ГАРАГУЛЯ ЖАННА ВЛАДИМИРОВНА (дата підпису: 2016-04-14 08:19:24)
 • Скосарев Никита Юрьевич (дата підпису: 2016-04-14 09:14:43)
 • Демченко Лариса Григорьевна (дата підпису: 2016-04-15 05:59:48)
 • Казыдуб Евгения Владимировна (дата підпису: 2017-01-27 11:27:43)

255 з 250 необхідних

0

Поділитися: